Wizytówki WWW i Business email z WWW

100 zł rocznie za wizytówkę WWW lub 250 zł rocznie za Business email z WWW (dostęp przez multiłącza po 155 MBps z sieci POL34, NASK, I-PARTNERS, TP S.A. i innych polskich i zagranicznych dostawców)
idź do sklepu  lub skontaktuj się z nami

Wizytówka WWW posiada 1 konto e-mail o pojemności od 100 MB do 1 GB oraz możliwość zamieszczenia wizytówki WWW firmy o pojemności do 10 MB. Do wizytówki można skonfigurować dowolną domenę. Przez panel WWW można administrować wyłącznie kontem e-mail. Od lipca 2005 jest możliwość samodzielnej modernizacji wizytówki WWW przez FTP.

Bussiness e-mail z WWW to 5 GB na dowolną liczbę kont pocztowych oraz miniserwis WWW o pojemności 10 MB z dowolną domeną. Konta i WWW mogą być zarządzane przez panel WWW. Serwis WWW może być samodzielnie modyfikowany przez FTP lub programy do tworzenia stron WWW.
Bussiness e-mail&WWW możesz założyć poprzez moduł rejestracji WWW:
http://my.i-net.pl/register

U nas mogą Państwo skutecznie i szybko pokazać swe osiągnięcia i ofertę. Dostęp do Państwa strony WWW zapewniamy przez multiłącza po 155 MBps z sieci POL34, NASK, I-PARTNERS, TP S.A. i innych polskich i zagranicznych dostawców. W cenie 100 zł netto na rok można posiadać adres i stronę WWW typu www.nazwa-firmy.wybrana-domena.pl wraz z bezpłatnym kontem e-mail - to okazja i wyjątek na polskim rynku.

Wizytówki są tworzone i utrzymywane są w tych samych zasobach co serwery WWW. Pojedyncza strona WWW może być dostarczona przez Państwa lub stworzona przez nas w ramach opłaty za wizytówkę i umieszczona np. pod adresem www.nazwa-firmy.wybrana-domena.pl lub www.domena-firmowa.pl (możliwe wskazanie dowolnej domeny z naszego zasobu lub też wykupienie własnej domeny tak z drzewa .pl, jak i z domen światowych .com, .net, .org itp.). W miejscu "nazwa-firmy" mogą Państwo wstawić dowolne słowo bez polskich znaków, związane z Państwa działalnością lub prezentowanym produktem. Na wizytówce mogą Państwo umieścić informacje o firmie, adresy, telefony, zdjęcia i ofertę; nie ograniczamy tematyki wizytówki, a strona nie powinna być cięższa niż 10MB.

Koszt rocznego utrzymania wizytówki wraz z jej stworzeniem i bieżącą aktualizacją to tylko 100 zł netto. Jeśli domena wizytówki wybrana zostaje z naszego zasobu: np. i-net.pl, tuchola.info, geodezja.net i inne - nie pobieramy dodatkowych opłat. Jeśli wizytówka miałaby być utrzymywana w domenie głownej (np. nazwa-firmy.pl) lub funkcjonalnej (np. www.nazwa-firmy.com.pl), do kosztu wizytówki należy doliczyć koszt wykupienia danej domeny np. w NASK - serwery DNS utrzymujemy dla takiej domeny w ramach opłaty za wizytówkę.

W promocji adresy wizytówek bezpłatnie mogą zostać na Państwa życzenie ujawnione w naszych zasobach reklamowych, a wizytówka jest automatycznie zgłaszana co pół roku do 350 największych światowych katalogów internetowych.

Wizytówka jest pierwszym krokiem na drodze do zaistnienia w Internecie - posiada cechy samodzielnego serwera WWW i jako serwer prezentuje się dla Państwa Klientów. W cenie wizytówki zawarte jest jedno konto e-mail typu mailbox w domenie wizytówki o pojemności 2 MB. Do wizytówki można dokupić duże konta e-mail w domenie identycznej jak wizytówka lub domenach dedykowanych. Koszt pojedynczego e-mail'a o pojemności 100 MB, z ochroną antywirusową, dostępem WAP/WWW i wieloma dodatkowymi funkcjami to 45 zł netto na rok.