Serwery WWW

od 470 zł do 840 zł rocznie (dostęp przez multiłącza po 155 MBps z sieci POL34, NASK, I-PARTNERS, TP S.A. i innych polskich i zagranicznych dostawców)
idź do sklepu  lub skontaktuj się z nami
możesz też założyć zamówienie poprzez moduł rejestracji WWW - http://my.i-net.pl/register

CHARAKTERYSTYKA MOŻLIWOŚCI SERWERÓW WWW:
- pojemność: od 5 GB do 10 GB
- dynamiczny podział powierzchni dysku między pocztę e-mail a serwer WWW;
- dostęp: Łącza wielkorotne 155MBps do krajowych i zagranicznych operatorów; serwer jest zlokalizowany w warszawskim DataCenter
- serwer FTP: Serwer anonymous FTP to znakomita forma udostępniania plików użytkownikom Internetu. Umożliwia wygodną publikację cenników, ofert, programów itp. Pliki umieszczane na serwerze anonymous FTP (pod adresem typu ftp.domena.pl) są jednocześnie dostępne przez WWW - osoba pobierająca plik może wybrać przyjazny protokół.
- skrypty CGI i PHP: W naszej bibliotece dostępne są:
licznik (/cgibin/counter) - podaje liczbę załadowań strony, 
formmail (/cgibin/formmail) - umożliwia przesłanie danych z formularza umieszczonego na stronie na konkretny adres e-mail użytkownika, 
redirector (/cgibin/redir) - przekierowuje użytkownika na wybraną stronę, 
guestbook (/cgibin/guestbook) - książka gości, w której zwiedzające serwis osoby mogą umieścić własne opinie na wskazany temat, 
search (/cgibin/search) - mini przeszukiwarka zawartości serwisu WWW
- obsługa rozszerzeń specjalnych FrontPage;
- wbudowane oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego z opcją obsługi kart płatniczych: W ramach konta Business Server® otrzymuje się dostęp do gotowej aplikacji sklepu internetowego. Jego dwuczęściowa struktura (składająca się z modułu sklepu i Panelu Administracyjnego) umożliwia zbudowanie systemu e-commerce w pełni modyfikowalnego przy użyciu specjalnego systemu szablonów. Sklep może zawierać dowolną liczbę produktów zagnieżdżonych w dowolnej ilości kategorii, wyszukiwarkę, dokładne opisy, bazy zdjęć i kilka wariantów cenowych dla produktów, koszyk z zakupami, formularz przyjmowania zamówienia oraz moduł akceptacji płatności kartami kredytowymi (rozszerzenie serwera).
- statystyki odwiedzin stron: Statystyki pozwalają określić, kto zagląda na strony, ile nastąpiło odwołań i jakie są najpopularniejsze dokumenty serwisu. System udostępnia dane dotyczące zarówno odwołań na stronach WWW, jak i pobrania dokumentów z serwera FTP. Szczegółowy raport generowany jest automatycznie co 24 godziny i zawiera dokładne informacje statystyczne na temat oglądalności serwisu w ciągu ostatniej doby oraz zestawienia miesięczne (z ostatniego roku), prezentowane w formie numerycznej i graficznej (wykresy). Dla prowadzących zestawienia we własnym zakresie udostępniamy logi serwera w formie plików tekstowych, zawierających zestawienie wszystkich wywołań. 
- własny, unikalny adres IP;
- możliwość blokowania dostępu do wybranych elementów serwisu poprzez system haseł i kont: Ukryty katalog daje możliwość zabezpieczenia części serwisu WWW przed niepowołanym dostępem. System kont i haseł przydaje się w przypadku, gdy administrujący stronami chce udostępnić część serwisu tylko konkretnym osobom (np. firma udostępnia dokumenty swoim pracownikom w całej Polsce). 
- własnoręczna konfiguracja serwera z poziomu strony WWW: 
Dostępne opcje z poziomu strony WWW: 
wejście do systemu 
obsługa szablonów skryptów CGI, PHP
czytanie poczty i pisanie listów
książka adresowa
zmiana hasła do konta 
konfiguracja powiadamiania SMS 
przekierowanie poczty na inny adres 
zabezpieczenie antyspamowe 
autoryzacja serwera SMTP (antyoszust) 
automatyczne odpowiadanie na listy (autoresponder)
- jedno konto główne e-mail: Funkcja Catch-All umożliwia stworzenie nieograniczonej ilości aliasów pocztowych - skrzynka pocztowa przechwyci całą pocztę skierowaną na domenę serwera  - a więc listy wysyłane pod adresy w postaci: dowolna_nazwa@nazwa.wybrana-domena-z-zasobów-I-NET.pl lub dowlona_nazwa@domena.pl), o ile nie istnieją dodatkowe konta o konkretnej nazwie. Ochrona antywirusowa i antySPAM.
- nieograniczona liczba kont e-mail wbudowanych w serwer o pojemności łącznej do 1 GB - bez dopłaty! - W ramach konta Business oferujemy 1 GB, które można przeznaczyć na skrzynki e-mail typu MailBox (do wykorzystania nawet 1 GB na skrzynki o pojemności od 5 do 1 GB). Ochrona antywirusowa i antySPAM. Podziału powierzchni dokonać można w Panelu Administracyjnym z poziomu strony WWW, w zakładce Konta pocztowe. Teraz każdy z firmy lub znajomy może dysponować adresem poczty elektronicznej w domenie firmowej; Serwer Business jest wyposażony w jedno konto e-mail, które przechwytuje całą pocztę kierowaną na daną domenę; konta e-mail typu mailbox mają cechy funkcjonalne jak pełne konta e-mail: dostęp przez WWW/WAP/SPOP3/POP3, antywirus, antySPAM, autoresponder, powiadamianie SMSem na tel. komórkowy i inne
- nieustanna obsługa administratora i bezpłatna pomoc w konfiguracji oraz problemach;
- obsługa autoryzowanego dostępu do zasobów serwera: Plik .htaccess pozwala w prosty sposób ustalić niektóre parametry serwera WWW. Należą do nich: elastyczne definiowanie dostępności danego katalogu dla wybranego użytkownika lub adresu IP, stworzenie stron błędów dla określonych komunikatów serwera WWW, listowanie zawartości katalogu na stronie WWW.
- przekierowanie subdomen na katalog: W ramach konta Business może funkcjonować wiele miniserwisów działających w subdomenach użytkowanej domeny głównej. W ten sposób każdy dział firmy, produkt lub część serwisu może bezpłatnie zyskać niezależny adres. Aby uaktywnić opcję wystarczy w katalogu głównym konta założyć podkatalog, którego nazwa odpowiada charakterystycznemu członowi subdomeny i umieścić w nim strukturę serwisu. Przykładowo, jeżeli na serwerze jest domena nazwa.com.pl i stworzony zostanie katalog /sklep - działać będą wywołania adresu www.sklep.nazwa.com.pl Usługa funkcjonuje automatycznie.
- rejestracja domen jako subserwer: Do konta może być przypisanych jednocześnie wiele domen internetowych. Część z nich wskazywać będzie na katalog główny, pozostałe natomiast mogą zostać skonfigurowane jako subserwer. Aktywacja subserwera w praktyce przypomina przekierowanie subdomeny na podkatalog. Także i w tym przypadku konieczne jest założenie w katalogu głównym konta folderu o nazwie zbieżnej z charakterystyczną częścią domeny i umieszczenie w nim struktury serwisu np. nazwa.net.pl -> /nazwa Subserwer to forma serwera wirtualnego, z zewnątrz widocznego jako funkcjonujące niezależnie konto. Konfiguracja domeny jako subserwer nie wymaga dodatkowych opłat i realizowana jest po kontakcie z
administratorem lub wprost poprzez panel WWW.
- własne strony błędów Przeglądając serwisy internetowe często można trafić na błędne linki, które kierują na nieistniejące strony. Wyświetlany jest wówczas komunikat o braku danej strony zdefiniowany przez providera, na serwerze którego utrzymywany jest serwis WWW. W ramach konta można stworzyć i umieścić własne strony błędów. W razie odwołania się do nieistniejącej strony przeglądający otrzyma przygotowany komunikat zdefiniowany. Wystarczy, że w katalogu głównym konta umieszczony zostanie dokument o nazwie notfound.htm
- własna domena 
- obsługa poczty przez przeglądarkę WAP
- możliwość uruchomienia dostępu modemowego 
- nieodpłatne utrzymanie serwera DNS
primary i 2 x secondary (PL, USA) dla domen firmowych i indywidualnych
- serwer grup dyskusyjnych W ramach abonamentu uruchamiamy dostęp do serwera grup dyskusyjnych w bardzo szybkiej sieci i z chyba wszystkimi dostępnymi newsami
- możliwość obsługi kart płatniczych w naszych sklepach internetowych:
Bezpieczna autoryzacja on-line (opcja oferowana w wersji Bussines Server PRO, dopłata 290 zł netto rocznie + prowizja dla eCARD zależna od Państwa umowy z eCARD/Polcard)
- MySQL:
Baza danych konfigurowalna przez panel WWW, dostępna i łatwa w obsłudze
- bezpłatne statystyki stat.pl
- własny certyfikat SSL:
(opcja oferowana w wersji Bussines Server PRO, dopłata 290 zł netto rocznie); certyfikat niededykowany jest dostępny bez dopłaty.

Istnieje możliwość założenia próbnego konta business, które bezpłatnie będzie funkcjonowało przez 10 dni od chwili założenia.